شوک کارآفرینی چیست؟ | همه‌ی اطلاعات لازم برای شروع کار با تاکسی با من

شوک کارآفرینی چیست؟ | همه‌ی اطلاعات لازم برای شروع کار با تاکسی با من

افتخار میکنیم که میتوانیم در تاکسی با من به هموطن‌های خود این فرصت را بدهیم که هم کسب‌و‌کارشان را به روش های مدرن, به‌روز و حفظ کنند و هم به سادگی صاحب کسب و کارهای استارتاپی شوند.
با تاکسی با من، هم رانندگان و آژانس‌ها به شغل‌شان ادامه می دهند, هم با اخذ نمایندگی میتوانید صاحب بیزینس خودتان شوید.

 

شوک کارآفرینی چیست؟

اگر یک روز صدایی از درون‌تان به شما گفت چرا باید این کار را انجام دهی و برای دیگری کار کنی؟ تو خیلی بیشتر از کارفرمایت می‌دانی؟ اگر تو نبودی او به این موقعیت نمی‌رسید و…و بعد به امید تخصص‌تان تصمیم می‌گیرید کسب‌وکار خودتان را شروع کنید. این یعنی اینکه احتمالا شما دچار شوک کارآفرینی شده‌اید!

در واقع کسی که گمان می‌کند با داشتن یک تخصص, شرایط لازم برای یک کسب‌وکار را دارد در اشتباه است. نکته مهم در راه اندازی کسب‌وکار تخصص نیست بلکه چگونگی هدایت و پیش‌برد آن است. کسی که از این نکته غافل است و تنها به امید تخصصش وارد کسب‌وکار می‌شود به زودی خود را دربند و اسیر محدودیت‌های کارهایی می‌بیند که با آنها آشنا نیست و از اینجا کابوس کارآفرینی شروع می‌شود.

حالا تصمیم با خود شماست. تبدیل شدن به یک مرجع رسمی کسب و کار نوین و آنلاین در شهر خود و کسب یک سود صد درصدی اصلا کار سختی نیست. کمی سلیقه و ابتکار می‌خواهد با چاشنی همت و حرکت. اگر اراده‌ی جدی برای این کار داشته باشید… خواهید دید که ظرف یک ماه، یک تیم ده نفره ی استارتاپی و یک گردش مالی خیلی عالی دارید.

این شما هستید که باید شرایط را ایجاد کنید، اصلاح کنید و تغییر دهید. شما قادر خواهید بود، همه چیز را به نفع خودتان و تیم‌تان تغییر دهید.

 

شروع کار

صفر تا صد راه اندازی، در اختیار قراردادن بستر کسب و کار با ما است.
شما اصلا نگران این نباشید که ابزار کار را در اختیار ندارید، یا از کسب و کارهای نوین هیچ چیز نمیدونید.

این را هم بدانید که کسب و کار آنلاین را خودتان میتوانید تنهایی اداره کنید، اما برای اجرا نظیر هماهنگی‌، تبلیغات و… میتوانید یک تیم جمع و جور از اعضای خانواده و یا دوستان‌تان تشکیل دهید.

شما هیچ نیازی به استخدام مهندس کامپیوتر، حسابدار، منشی و یا کارمند نخواهید داشت. چون پشتیبانی فنی کار با تیم تاکسی با من است، حسابداری را اتوماتیک سامانه برای سفرها و تراکنش‌ها انجام میدهد و اپ هم وظیفه‌ی سفارش‌گیری سفرها را به عهده دارد. هر تراکنش موفق از سمت کاربر هم برای شما پیامک میشود. پس میبینید که همه چیز راحت و تمام موارد برای یک شروع خوب و عالی, ساده سازی شده.

از هر جای این طرح‌ها را هم سر در نیاوردید، میتوانید از طریق درگاه‌های اطلاع‌رسانی و ارتباطی تاکسی با من در ارتباط باشید.